Makeup_Revolution_Ultra_Contour_Kit_Zestaw_do_Konturowania_Fair
Bez kategorii,  Kosmetyki

Makeup Revolution Ultra Sculp & Contour


Makeup Revolution Ultra Sculpt & Contour to wyjątkowy zestaw do konturowania twarzy. W jednej paletce znajdziemy aż trzy produkty: po pierwsze bronzer, po drugie rozświetlasz ,a po trzecie róż. Makeup Revolution Ultra Sculp & Contour to paletka, która pozostawia na skórze przepiękne matowe wykończenie.  Bardzo łatwo i dobrze łączy się z innymi kolorami. Na skórze twarzy daje poczucie gładkości i delikatności , co więcej jest wydajna i długo się utrzymuje.

Warto również wspomnieć iż wszystkie produkty marki Makeup Revolution pochodzą bezpośrednio od oficjalnego dystrybutora na terenie Polski. Informacje taką znajdziecie na każdym opakowaniu produktu tej marki.

„must have”- Makeup Revolution Ultra Sculp & Contour

Paletka marki Revolution do konturowania twarzy jest niezbędnikiem , każdej kobiety. Dlaczego? już piszę …Makeup Revoltuion Ultra Sculp & Contour zawiera w sobie ,aż trzy produkty, które są nam niezbędne do konturowania twarzy. Mało tego! wszystkie te produkty są naprawdę bardzo wysokiej jakości.

Tak naprawdę wszystko w niej jest piękne.Opakowanie nie jest ani za duże , ani za małe. Kolory są bardzo dobrze napigmentowane. Ilość nakładanego produktu można bezpiecznie dozować pędzlem. Polecam ją zarówno dla kobiet o jasnej jak i ciemnej karnacji.

3 w 1…

Makeup Revolution Ultra Sculp & Contour łączy w sobie jak pisałam już wyżej trzy produkty. Pierwszym z nich jest bronzer , który nadaje się do wielu karnacji. Posiada bardzo ciepły ton, choć sam odcień jest dość neutralny. Pracuje się nim bardzo łatwo,można ukryć wiele błędów,a za razem nadać skórze efekt opalenia.

Z kolei róż i rozświetlacz bardzo pięknie mienią się na skórze,są produktami dobrze napigmentowanymi. Jeżeli chodzi o róż to równie dobrze jak na policzkach sprawdza się także na powiekach. Po prostu mieni się w zależności od kąta padania światła na złoto lub na delikatny różowy kolor. Naprawdę cała paletka jest godna polecenia zarówno ze względu na swoją jakość jak i na dobrą cenę.

zalety palety Makeup Revolution Ultra Sculp & Contour

Paletka tej firmy to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć kilka kosmetyków w jednym opakowaniu. Sprawdza się znakomicie w podróży. Pracuje się z nią bardzo łatwo . Rozświetlacz jest świetny, posiada przepiękny szampański kolor, wspaniale się go nakłada. Rewelacyjnie ożywia twarz. Róż za to ma bardzo ładny delikatny kolor. Oba produkty są trwałe. Jest to paletka, którą szczególnie polecam osobom zaczynającym przygodę z konturowaniem.

Paletkę do konturowania znajdziesz pod linkiem:

MakeupRevolutionUltraSculp-Contour


Paletka do konturowania Makeup Revolution Ultra Sculp & Contour

Jeśli zaciekawił Cie ten artykuł zerknij na nasze inne recenzję , gorąco polecam :

evelinemattmydaypodkladmatujacy

rimmeltuszdorzes-wonderluxe-volume-nr-001/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *