Bell-Konturowka-do-ust-Precision-nr-07
Bez kategorii,  Kosmetyki

Bell Precision Konturówka do ust nr 07

Konturówka Bell Precision to jak sama nazwa wskazuje idealna konturówka do ust w wyniku której w prosty sposób osiągniemy dokładną precyzję i idealny kontur. Możemy nią obrysować konturu ust w wyniku czego malowanie staje się niezwykle proste. Posiada wyjątkowe polimery, które zapewniają elastyczność sztyftu co gwarantuje niezwykłą precyzję i ekstra trwałość makijażu. Bell Precision to wyjątkowa kolekcja automatycznych konturówek do makijażu ust. Idealna zarówno dla profesjonalistek jak i osób zaczynających swoja przygodę z malowaniem. Zawarta w niej lanolina i woski roślinne delikatnie pielęgnują naskórek warg. Dzięki miękkim silikonowym gąbeczką zapewniają komfort aplikacji oraz trwałości nałożonej pomadki.

Precision to konturówka do ust idealna dla osób praktycznych i ceniących sobie czas i pieniądze -nie wymaga temperowania. Można nią w bardzo prosty sposób obrysować usta nawet w trudnych warunkach. Poprzez swoją konsystencje bardzo dobrze się nakłada. Nie powoduje przy tym uczucia wysuszenia .Naskórek warg pozostaje miękki i bardzo dobrze wypielęgnowany . Kolor w konturówce Bell Precision jest głęboki i dobrze nasycony. Pozwala to na bardzo łatwe obrysowanie i podkreślenie ust. Świetnie wyrównuje powierzchnię warg przez co jest wstępem do nałożenia pomadki. 

Bell  Precision trwała konturówka do ust.

Jeśli cenisz sobie jakość oraz nieskazitelny wygląd ust to konturówka Bell Precision jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nada ona Twoim ustom kontur ale sprawi, iż w zależności od Twoich wymagań, staną się one pełniejsze lub węższe. Ponadto nie będziesz musiała martwić się o jej trwałość. Zapobiegnie ona rozmazaniu pomadki lub błyszczyku. Wszystko co konieczne dla udanego makijażu z udziałem konturówki Bell Preciosion znajdziesz w sklepie internetowym nevatis .

Konturówka Bell Precision jest siłą dobrego makijażu . Używając jej, nie musisz martwić się o efekt przerysowania. Konturówka zapewni przede wszystkim właściwy zarys naszych ust. Przez co sprawi, że będą wydawały się pełniejsze i większe.

Bell precision konturówka 07 dostępna na Nevatis.opl

Zerknij koniecznie na nasze inne recenzje!

Krem na dzień liftingujący Dermika Mesotherapist

Siberica Anti Age

ECOCERA Puder ryżowy sypki – Fixer 15g

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *