nevatis.pl - Samarite Divine - Samarite Original Krem odmładzający Divine na twarz i pod oczy 45ml - Białe Tło
Kosmetyki,  Kremy,  Samarite

Samarite Divine – Samarite Original Krem odmładzający Divine na twarz i pod oczy 45ml

Samarite Divine to krem od firmy Samarite Original. Od niedawna ich preparaty są dostępne w Polsce. Ten krem to nic innego jak mniejsze opakowanie eliksiru. Krem jest bardzo podobny w działaniu do Divine eliksir o którym pisaliśmy już wcześniej.

Czy warto?

nevatis.pl - Samarite Divine - Samarite Original Krem odmładzający Divine na twarz i pod oczy 45ml - Białe Tło

W naszej opinii nie jest on wart swojej ceny. Jeśli masz już zamiar wydać pieniądze na ten krem zastanów się dwukrotnie. W naszej opinii uzyskasz taki sam efekt. Czy warto mieć go w zapasie? Tak ale tylko w sytuacji kiedy już masz poprzedni eliksir lub potrzebujesz zabrać ze sobą coś małego do torebki.


Samarite Divine – Zalety kremu

Jedną z zalet kremu jest to, że działa nieprzerwanie przez 72 godziny. Świetnie się z tego powodu nadaje na podróże kiedy nie masz czasu aby w pełni dbać o swoją skórę i chcesz zajmować się wypoczynkiem. Jeśli dużo podróżujesz polecamy ci kupić ten krem zamiast eliksiru, o którym pisaliśmy wcześniej. W wyniku tego nie stracisz wtedy swoich pieniędzy na nieefektywne działanie po aplikacji.

Samarite Divine – Ochrona przed słońcem

Wakacje to okres kiedy twoja skóra jest szczególnie narażona na słońce i zanieczyszczenia. Ze względu na podróż nie masz też możliwości w pełni zadbać o siebie codziennie rano i wieczorem. Tutaj pojawia się przewaga kremu nad eliksirem. Dzięki niemu uda ci się uzyskać ukojenie skóry bez długotrwałych zabiegów wymagających wchłaniania.

Jeśli chcecie kupić ten krem polecamy wam zakupić go na stronie – www.nevatis.pl znajdziecie tam więcej produktów z tej serii! Samarite Original Krem 😀

Seria Samarite

Balsam do twrzy – Samarite Original Balsam do twarzy

Elixir Divine pod oczy i na twarz – Samarite Original Elixir Divine na twarz i pod oczy 150ml

Krem odmładzający Samarite Original Divine – Samarite Original Krem odmładzający Divine na twarz i pod oczy 45mlDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *