Balsamy,  Kosmetyki,  Samarite

Samarite Original Balsam do twarzy

Samarite Original Balm to wielozadaniowy krem mający na celu pomóc tobie w utrzymaniu pięknej skóry. Specyfiką tego balsamu jest jego szerokie zastosowanie. Dzisiaj omówimy sobie to w jaki sposób działa nasz krem.

Nawilżanie

Balsam po pierwsze ma na celu nawilżenie twojej skóry. Uzyskanie jędrności skóry pojawia się tylko kiedy skóra wchłonie wilgoć dogłębnie. Balsam przenosi się przez warstwę siateczkowatą skóry i pojawia się w głębokiej skórze właściwej. Nawilżona warstwa powoduje wzmocnienie żył co powoduje zwiększenie ukrwienia skóry. Wszystko to dzięki zaawansowanej biotechnologicznie substancji – AQUAXYL. Nawilża i optymalizuje naturalny przepływ wody w skórze.

Leczenie i naprawa

Wszystkie nosimy swoją historię na sobie. Nie ma się czego wstydzić. Nikt nie jest doskonały. Z tego powodu Samarite Original pozwala wam przeprowadzić terapię skóry na której znajdują  się odleżyny, egzema, łuszczyca lub skóra atopowa. Jak już wcześniej pisaliśmy jeśli macie popękane naczynia krwionośne oraz czerwone zabarwienia – balsam przyniesie wam ulgę.

Uszkodzenia, z którymi mamy problemy

Każda z nas może mieć oparzenia lub blizny. Z tego powodu Samarite skoncentrowali się na dobrani wyjątkowej receptury mającej złagodzić lub zlikwidować wasze obrażenia. W skład balsamu wchodzą ponad 33 zioła odpowiednio dobrane aby redukować objawy zewnętrzne oraz leczyć obrażenia. Redukcja odbywa się poprzez ograniczenie zaczerwienień oraz wyrównanie kolorytu w miejscach oparzeń. Leczenie odbywa się poprzez wspieranie naturalnych procesów regenerujących blizny i rany.

Aplikacja

Balsam jest opracowany zgodnie z recepturą wspomagającą wchłanianie. Jego specyfiką jest zwiększenie swojej objętości w kontakcie z powietrzem oraz pod wpływem temperatury ciała. Dzięki temu uda wam się w łatwiejszy sposób pokryć większą powierzchnię skóry.

Samarite Original Balsam do twarzy i ciała Supreme 90ml

Seria Samarite

Samarite Original Balsam do twarzy

Samarite Original Elixir Divine na twarz i pod oczy 150ml

Samarite Original Krem odmładzający Divine na twarz i pod oczy 45ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *