Kosmetyki,  Samoopalacze

Soraya Tahiti Bronze 2 Step Samoopalacz do ciała

Krok drugi rytuału Soraya Tahiti Bronze będącego brązującą kuracją skóry. W tym przypadku prezentujemy wam 3 różne artykuły. Pozwolą one wam na odpowiednie dobranie preparatu w zależności od waszych potrzeb. Soraya mając świadomość tego, że preparaty brązujące i samoopalacze mają inne działanie w zależności od tego z jaką skórą mamy do czynienia przygotowali dla nas 3 różne środki.

Samoopalacz - Soraya-Tahiti-Bronze-2-Step-Samoopalacz-do-ciala-ciemna-karnacja-200ml

Pierwsze dwa z nich to kuracja do skóry jasnej i do skóry ciemnej. Oczywiście jeśli przez przypadek nałożyć kurację jasną na skórę ciemną nic wam się nie stanie. Inaczej będzie jeśli macie jasną lub bardzo jasną karnację. W takim przypadku efekt brązowienia może okazać się mocniejszy niż wam się pierwotnie wydawało. Kuracja Soraya jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i nie musicie się niczego obawiać. Jednak w przypadku bardzo jasnej skóry, której wcześniej nie nawilżyłaś i wyrównałaś jakość opalenizny będzie różna w zależności od części ciała oraz równomierności nałożenia preparatu.

Soraya – Twarz, szyja i dekolt

Soraya-Tahiti-Bronze-2-Step-Samoopalacz-do-twarzy-szyi-i-dekoltu-50ml_[35602]_480

Pisałyśmy już o tym w poprzednim artykule dotyczącym preparatu przygotowującego, ale napiszemy o tym jeszcze raz. Skóra na twarzy szyi i dekolcie wymaga odmiennego traktowania ponieważ ma inną wilgotność oraz jest przystosowana do innej ilości słońca. Jeśli nałożyć samoopalacz ogólnego zastosowania na twarz lub dekolt efekt może być znacznie mocniejszy niż się spodziewacie. Z tego powodu polecamy wam zakup produktów, które są specjalnie przeznaczone dla tego typu skóry.

W przypadku środków ogólnego zastosowania wykorzystano skrobię kukurydzianą mającą na celu umożliwienie stopniowego wchłaniania się środka oraz powolne brązowienie skóry. W przypadku zestawu Soraya twarz, szyja dekolt zawiera on dodatkową ilość olejków mających na celu nawilżenie i zabezpieczenie skóry.

Samoopalacz - Soraya-Tahiti-Bronze-2-Step-Samoopalacz-do-ciala-jasna-karnacja-200ml

Gdzie mogę kupić kurację?

Tutaj możecie kupić pełen zestaw środków w celu uzyskania odpowiedniego efektu:

Soraya Tahiti Bronze 3 Step Balsam do ciała utrwalający opaleniznę 200ml

Ten artykuł jest częścią artykułów jakie opublikowaliśmy w tej serii! Zobacz koniecznie pozostałe i dowiedz się więcej o kuracji brązującej.

Soraya Tahiti Bronze 1 Step Starter samoopalacza 200ml

Soraya Tahiti Bronze 2 Step Samoopalacz do ciała

Soraya utrwalanie i rozjaśnianie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *