Samoopalacz - Soraya Tahiti Bronze-1-Step-Starter-samoopalacza-200ml
Bez kategorii,  Kosmetyki,  Samoopalacze

Soraya Tahiti Bronze 1 Step Starter samoopalacza 200ml

Hej! Dzisiaj porozmawiamy o Soraya Tahiti Bronze!!!

Dzisiaj zapoznamy was ze świetnym produktem, który odmieni twój stosunek do opalania. To nie tylko samoopalacz, ale także cała seria pielęgnacyjna dzięki, której będziecie miały możliwość zadbać o swoją skórę.

Soraya jest znana ze swoich doskonale przemyślanych produktów. Tym razem przygotowali dla nas rytuał brązujący składający się z 3 etapów. Dzisiaj zobaczycie jak bardzo może to wpłynąć na wasza skórę oraz uzyskaną w ten sposób opaleniznę. Pamiętajcie, że nawet kiedy opalacie się w naturalny sposób konieczne jest dla was odpowiednie dobranie podkładu nawilżającego oraz kremy brązującego. Koniecznie pamiętajcie, aby dbać o swoją skórę po całej kuracji.

Samoopalacz - Soraya Tahiti Bronze-1-Step-Starter-samoopalacza-200ml

Etap 1.

1 krok samoopalacza polega na wygładzenia skóry oraz nawilżenia jej dogłębnie. W tym celu Starter zawiera w sobie naturalne olejki Monoi oraz olejki kokosowe. Produkt ten ma na celu przygotowanie skóry pod dalsze etapy opalanie. Ze względu na pył z orzecha zawarty w środku pojawi się u was efekt złuszczający. W przypadku kiedy macie, na skórze blizny lub zranienia efekt ten może być nasilony wokoło danego miejsca. Nie ma się tutaj czym przejmować. To normalne i ma na celu zapewnienie skórze równomiernej jakości tak aby nie pojawiły się odbarwienia.

JEŚLI CHCESZ SIĘ OPALAĆ NATURALNIE

Soraya Tahiti Bronze 1 step może być wykorzystywany samodzielnie. Nie musicie kontynuować pielęgnacji całą serią. Możecie poprzestać na przygotowaniu skóry i cieszyć się opalenizną jaką zdobędziecie w trakcie wakacji.

PAMIĘTAJ

Skóra na szyi i dekolcie jest inna niż na ramionach udach lub plecach. W przypadku szyi i dekoltu polecamy połączenie kroku pierwszego z kremem nawilżającym jaki możesz nałożyć na noc po zastosowaniu preparatu. Bardzo dobrym połączeniem jest wykorzystanie kremu po południu, prysznic wieczorem w chłodnej wodzie, a następnie nałożenie kremu nawilżającego do skóry.

Gdzie można kupić Soraya Tahiti Bronze – Oczywiście pełen zestwa kosmetyków jest dostępny na stronie www.nevatis.plSoraya Tahiti Bronze 1 Step Starter samoopalacza 200ml

Soraya Tahiti Bronze 1 Step Starter samoopalacza 200ml

Przypominamy wam o naszym poprzednim artykule na temat balsamu India Cosmetics! – Balsam Q 200.

Soraya Tahiti Bronze 3 Step Balsam do ciała utrwalający opaleniznę 200ml

Ten artykuł jest częścią artykułów jakie opublikowaliśmy w tej serii! Zobacz koniecznie pozostałe i dowiedz się więcej o kuracji brązującej.

Soraya Tahiti Bronze 1 Step Starter samoopalacza 200ml

Soraya Tahiti Bronze 2 Step Samoopalacz do ciała

Soraya utrwalanie i rozjaśnianie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *