www.kosmetykdnia.pl - Balsam Q 200 ml India Cosmetics
Balsamy,  Drzewo Herbaciane,  India Cosmetics,  Kosmetyki

Balsam Q 200 ml India Cosmetics

Hej! Dzisiaj opowiemy wam o balsamie Q od India Cosmetics. Jest to Polska marka kosmetyków specjalizująca się w kosmetykach naturalnych. Duża część ich produktów jest bazowana na wyciągach z konopi.

Balsam Q jest produktem skierowany specjalnie dla osób o dużych wymaganiach w stosunku do swojej skóry. Jeśli z jakiegoś powodu macie oparzenia, odleżyny lub inne rodzaje podrażnień może być to rozwiązanie specjalnie dla was. Jest stosunkowo mniej skuteczny jeśli chodzi o regenerację blizn ciętych – natomiast doskonale się nadaje dla oparzeń.

Jego głównym składnikiem jest wyciąg z drzewa herbacianego. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy jest to kosmetyk przeznaczony głównie do pielęgnacji odleżyn. Jeśli z jakiegoś powodu macie o okolicach swoich plecach, piętach, barkach lub pośladkach odleżyny specyfik ten wam pomoże. Przywraca odpowiednią jędrność skóry i poprawia jej ukrwienie.

W przypadku zrogowacenia skóry uzyskujemy efekt nawilżenia i dodatkowej ochrony poprzez zwiększenie ilości tłuszczów ochronnych w zewnętrznej warstwie skóry. Balsam się bardzo szybko wchłania i pozostawia skórę miłą w dotyku. W składzie Balsamu Q znajdują się naturalny olejek eteryczny z lawendy, który pozostawia na skórze piękny zapach.

Balsam ten nie zostawia tłustych śladów i nie brudzi ubrań. Jest doskonały dla osób, które potrzebują zachować dobry wygląd w pracy przy równoczesnej pielęgnacji swojego ciała.

Preparat powoduje następujące działania:

  • wspomaga naturalne procesy ochronne skóry poprzez zwiększenie jej jędrności w warstwie zewnętrznej oraz głębokie pobudzenie i nawilżenie jej od wewnątrz,
  • nawilża zapobiegając rogowaceniu skóry,
  • łagodzi podrażnienia oraz wspiera procesy regeneracyjne uszkodzonej tkanki,
  • poprawia ogólną kondycję skóry bez tamowania mikro żył zapewniających jej ukrwienie i dotlenienie,

Balsam jest bardzo wygodny w nakładaniu. Posiada dozownik z pompką pozwalający na łatwą aplikację na skórę lub zebranie go w dłoni. Z balsamu można korzystać zarówno wcierając go jak i robiąc z niego okład. Dzięki temu macie możliwość korzystać z niego jako ze środka terapeutycznego. Przyjemny zapach oraz delikatna konsystencja powodują, że poczujecie się świeże i odprężone.

Stosowanie preparatu nie ma przeciwwskazań alergicznych oraz nie zawiera substancji mogących powodować podrażnienia. Preparat jest w pełni naturalny a proces produkcji nie wykorzystuje maszyn przemysłowych.

Preparat nie był testowany na zwierzętach. Balsam można kupić w butelce 200 ml. Istnieje też możliwość zakupu większego opakowania zawierającego 500 ml preparatu.

Produkt ten możecie kupić w sklepie NEVATIS – Naturalne Kosmetyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *